O firmie

Szast i Prast serdecznie wita Was!

Szast i Prast to firma rodzinna albo rodzina z firmą na głowie :)

Zawodowo zajmuję się projektowaniem w szerokim znaczeniu tego słowa. Ilustracja to moja wielka pasja. Ponieważ, nie ogarniam cyfr od zawsze marketingiem i logistyką zajmuje się mój osobisty mąż Darek a dzieciaki - nasze trzy córki stoją na straży wyśmienitej ilustracji, są pierwszymi recenzentami prawie wszystkiego co zaprojektuję.

Wszystko co widzicie na naszych stronach zrodziło się w mojej głowie. Jest wynikiem mojej pracy. Chyba w żadnej innej dziedzinie w moim życiu nie jestem aż tak perfekcyjna, wnikliwa, drobiazgowa i wymagająca :) Projektuję dla Was, z wielkim zaangażowaniem. Mamy dwa psy - to nasza włochata część rodziny. Nasze Goldeny są partnerami w leśnych wyprawach. Kochamy las, namiętnie zbieram liście, kamyki, muszle ślimaków. Przyroda daje wytchnienie i wyciszenie. Jak zauważycie w moich ilustracjach często przewija się motyw przyrody o miśkach nie wspominając ...

Projektuję identyfikacje wizualne z wielkim zaangażowaniem zarówno dla początkujących przedsiębiorców, szukających swojego miejsca w biznesie jak i dla firm z wieloletnim stażem na rynku. Pracuję dla tych, którzy wymagają doskonałych projektów graficznych i cenią sobie kreatywność oraz zaangażowanie w projekt. Wspieram kobiety w biznesie zarówno zawodowo jak i mentalnie. Nie ukrywam, że często projekt jest okraszony moją emocjonalnością.

Zapraszamy do naszego świata autorskich kolorowych plakatów. Chciałabym, żebyście mieli świadomość i pewność, że cokolwiek u nas zakupicie będzie to kawałeczek naszego życia. Dla Was tworzymy.

Swoją drogę ze sprzedażą autorskich ilustracji zaczęliśmy ponad 3 lata temu na DaWandzie, gdzie zdobyliśmy uznanie i szerokie grono klientów. Przez ten czas sprzedaliśmy prawie 6.300 plakatów przy tylko 2 zwrotach, zdobywając 580 pozytywnych opinii co może świadczyć o naszym profesjonalizmie.


Każdy znajdzie coś dla siebie - i ten mały i ten duży. Plakaty w rzeczywistości są piękne i jedyne w swoim rodzaju.
Wysoka jakość druku offsetowego, nasycone kolory to coś co cechuje nasze plakaty! U nas rządzi kolor i energia.
 
* Rzeczywisty wymiar plakatu może być mniejszy o 2-4mm od przedmiotowego. Nie jest to wada, a specyfika technologii druku i cięcia.*

PLAKATY SPRZEDAWANE SĄ BEZ RAMEK.
Do oferowanych przez nas plakatów pasuje 99% ram dostępnych na rynku ( IKEA, Castorama, OBI, Leroy Merlin itp. )
Wystawiamy FV.

Uwaga: Kolorystyka może nieznacznie odbiegać od tego co jest przedstawione w ofercie.
Spowodowane jest to różnym wyświetlaniem barw przez Państwa monitory komputerowe.

© Szast i Prast. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie, przetwarzanie czy kopiowanie koncepcji, grafik, zdjęć i tekstów które są mojego autorstwa.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl