Darmowa dostawa

Rabaty

Kontakt

O firmie

Szast i Prast serdecznie wita Was!

Szast i Prast to firma rodzinna, albo rodzina z firmą na głowie jak kto woli.

Zawodowo zajmuję się projektowaniem graficznym w szerokim znaczeniu tego słowa www.szastiprast.pl ,jednocześnie ilustracja to moja wielka pasja - stąd nasz sklep w którym gościcie.

Wszystko co widzicie na naszych stronach zrodziło się w mojej głowie. Chyba w żadnej innej dziedzinie w moim życiu nie jestem aż tak perfekcyjna, wnikliwa, drobiazgowa i wymagająca :) Jak zauważycie w Szasto-Prastowych ilustracjach często przewija się motyw żartu i przyrody, o miśkach do których mam słabość nie wspominając ...

Zapraszamy do naszego świata autorskich i niebanalnych plakatów. Chciałabym, żebyście mieli świadomość i pewność tego, że cokolwiek u nas zakupicie będzie to kawałeczek naszego życia. Dla Was tworzymy.

Swoją drogę ze sprzedażą autorskich ilustracji rozpoczęliśmy 8 lat temu na już nie istniejącym portalu DaWanda, gdzie zdobyliśmy uznanie i szerokie grono klientów. Od tego czasu wysłaliśmy kilkanaście tysięcy plakatów i uzyskaliśmy w sumie ponad 900 pozytywnych opinii co może zdecydowanie świadczyć o naszym profesjonalizmie :)

 

Znajdziecie nas nie tylko w sieci, jesteśmy częstymi wystawcami na Targach plakatu oraz innych imprezach targowych w całym kraju. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, tam znajdziecie zawsze najświeższe info.


Wysoka jakość ECO druku offsetowego i nasycone kolory to coś, co cechuje nasze plakaty! U nas rządzi kolor i energia.
 
PLAKATY SPRZEDAWANE SĄ BEZ RAMEK.
Do oferowanych przez nas plakatów pasuje 99% ram dostępnych na rynku ( IKEA, Castorama, OBI, Leroy Merlin itp. )
Wystawiamy FV.

Uwaga: Kolorystyka może nieznacznie odbiegać od tego co jest przedstawione w ofercie.
Spowodowane jest to różnym wyświetlaniem barw przez Państwa monitory komputerowe.

© Szast i Prast. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie, przetwarzanie czy kopiowanie koncepcji, grafik, zdjęć i tekstów które są mojego autorstwa.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl