Rabaty

Kontakt

O firmie

Szast i Prast serdecznie wita Was!

Szast i Prast to firma rodzinna albo rodzina z firmą na głowie jak kto woli.

Zawodowo zajmuję się projektowaniem graficznym w szerokim znaczeniu tego słowa www.szastiprast.pl ,jednocześnie ilustracja to moja wielka pasja.

Wszystko co widzicie na naszych stronach zrodziło się w mojej głowie. Chyba w żadnej innej dziedzinie w moim życiu nie jestem aż tak perfekcyjna, wnikliwa, drobiazgowa i wymagająca :) Jak zauważycie w moich ilustracjach często przewija się motyw przyrody o miśkach nie wspominając ...

Zapraszamy do naszego świata autorskich kolorowych plakatów. Chciałabym, żebyście mieli świadomość i pewność, że cokolwiek u nas zakupicie będzie to kawałeczek naszego życia. Dla Was tworzymy.

Swoją drogę ze sprzedażą autorskich ilustracji zaczęliśmy ponad 6 lat temu - na DaWandzie, gdzie zdobyliśmy uznanie i szerokie grono klientów. Od tego czasu sprzedaliśmy kilkanaście tysięcy plakatów i uzyskaliśmy prawie 700 pozytywnych opinii co może świadczyć o naszym profesjonalizmie.

 

 

Znajdziecie nas nie tylko w sieci, jesteśmy częstymi wystawcami na Targach plakatu oraz innych imprezach targowych w całym kraju.

 

Każdy znajdzie coś dla siebie - i ten mały i ten duży. Plakaty w rzeczywistości są piękne i jedyne w swoim rodzaju.
Wysoka jakość ECO druku offsetowego, nasycone kolory to coś co cechuje nasze plakaty! U nas rządzi kolor i energia.
 
* Rzeczywisty wymiar plakatu może być mniejszy o 2-4mm od przedmiotowego. Nie jest to wada, a specyfika technologii druku i cięcia.*

PLAKATY SPRZEDAWANE SĄ BEZ RAMEK.
Do oferowanych przez nas plakatów pasuje 99% ram dostępnych na rynku ( IKEA, Castorama, OBI, Leroy Merlin itp. )
Wystawiamy FV.

Uwaga: Kolorystyka może nieznacznie odbiegać od tego co jest przedstawione w ofercie.
Spowodowane jest to różnym wyświetlaniem barw przez Państwa monitory komputerowe.

© Szast i Prast. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie, przetwarzanie czy kopiowanie koncepcji, grafik, zdjęć i tekstów które są mojego autorstwa.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl